Pozyskaj klientów z Internetu dzięki skutecznej stronie WWW

Tworzenie stron internetowych WWW

Wiesz, że potrzebujesz stronę WWW dla firmy ale:

Jesteś zabiegany i brakuje Ci czasu
Nie masz w zespole kompetentnej osoby, której możesz to zlecić
Masz niewystarczającą wiedzę
Masz ograniczony budżet

Chętnie doradzimy i wykonamy stronę WWW dla Twojej firmy dzięki której

Zaczniesz pozyskiwać nowych klientów z internetu

Ułatwisz znalezienie Twojej firmy i jej ofert w wyszukiwarkach

Zwiększysz rozpoznawalność firmy i zaufanie do niej

Poznasz zachowania potencjalnych klientów.

Strona internetowa dla Twojej firmy

już od 999 zł

Wordpress CMS edytor stron

Będzie zawierała to co potrzebne

Profesjonalna strona będzie zawierała klasyczne elementy: stronę główną oraz do 5 podstron takich jak np: o nas, oferta, cennik, kontakt, polityka prywatności). Stronę możesz rozbudować samodzielnie lub z naszą pomocą (dodatkowo płatne 100 zł/h)

Pozycjonowanie stron w wyszukiwarce Google

Będzie widoczna w wyszukiwarkach

Trzech na czterech klientów wyszukuje produkty i usługi przed ich zakupem. Strona będzie zbudowana w taki sposób aby ułatwić jej odnalezienie w wyszukiwarkach internetowych. Doradzimy Ci również w zakresie tekstów na strony tak aby zwiększały ilość odwiedzin na Twojej stronie

Marketing strony internetowej www

Będzie skuteczna

Na stronie zastosujemy elementy zwiększające szansę na pozyskanie nowego Klienta czy też zwiększenie ilości telefonów ze strony. Dodatkowo zainstalujemy narzędzie dzięki któremu będziesz mógł weryfikować ilość wejść na stronę i analizować ruch, aktywność potencjalnych klientów na stronie.

Wordpress CMS edytor stron

Będzie objęta pomocą techniczna

Każda nasza realizacja jest objęta standardową gwarancją na okres 12 miesięcy. Zajmiemy się wszystkimi spawami administracyjnymi i technicznymi związanymi ze Twoją stroną. Dzięki temu będziesz miał więcej czasu na rozwijanie biznesu.

Cechy Twojej nowej strony WWW

Profesjonalny wygląd

Wygląd graficzny serwisu wybierzesz z bazy gotowych wzorców wykonanych przez profesjonalne studia graficzne. Masz dostępnych ponad 140 pomysłów graficznych na Twoją stronę – zobacz dostępne szablony Divi. Aby ułatwić Ci wybór zarekomendujemy naszą propozycję

Dostosowana do smatfonów

Twoja nowa strona oprócz tego, że będzie ładnie wyglądała na komputerze stacjonarnym lub laptopie to będzie również dostosowana do wyświetlania na tabletach i smartfonach. System automatycznie wyświetli odpowiednią wersje dla danego typu urządzenia. Jest to bardzo ważne, ponieważ gwałtownie wzrasta ilość osób wyszukujących produkty i usługi ze smartfonów.

Rośnie razem z Twoją firmą

Twoja nowa strona oprócz tego, że będzie ładnie wyglądała na komputerze stacjonarnym lub laptopie to będzie również dostosowana do wyświetlania na tabletach i smartfonach. System automatycznie wyświetli odpowiednią wersje dla danego typu urządzenia. Jest to bardzo ważne, ponieważ ilość wejść z urządzeń mobilnych gwałtownie wzrasta z roku na rok.

Przykładowe funkcje i moduły o które możesz rozbudować Twoją nową stronę WWW

możesz zaoszczędzić 100 zł

Bezpłatny hosting

Jeśli nie posiadasz swojej domeny internetowej go serwera internetowego to bezpłatnie umieścimy Twoją stronę na naszym serwerze internetowym przez pierwsze 12 miesięcy. W kolejnym roku zapłacisz jedynie 100 zł lub przeniesiemy bezpłatnie Twoją stronę na dowolny hosting Twojego dostawcy.

Zamawiasz kiedy potrzebujesz

Cennik usług dodatkowych

Pomoc techniczna – 100 zł / h
Usługi redakcyjne – 100 zł / h
Szkolenie online – 100 zł / h
Pisanie tekstów na stronę – 50 zł za 1000 słów
Rozbudowa strony o funkcje sklepu internetowego – od 500 zł
Podane ceny na stronie są cenami netto. Należy doliczyć 23% podatku VAT.