Profil firmowy na Facebooku

Profil firmowy na Facebooku? Dlaczego warto założyć fanpage? 

Facebook to nie tylko miejsce do spotkań wirtualnych, gdzie wstawiamy swoje selfie. Facebook to miejsce, które jest doskonałym narzędziem biznesowym, a Fanpage pomaga w promowaniu Twojego biznesu, dzięki czemu zyskujesz podwójnie! 

Potencjalni klienci 

Czy wiesz, że obecnie w Polsce jest 16 milionów aktywnych użytkowników Facebooka? Co to oznacza dla Ciebie? Profil firmowy na Facebooku oferuje Ci szerokie grono Twoich nowych potencjalnych klientów. Ułatw sobie życie i zleć to naszej firmie. Zadbamy o każdy szczegół. 

Twoja społeczność 

Czy wiesz, że będąc zalogowanym na Facebooku, tworzysz społeczność? A mając profil firmowy, tworzysz społeczność związaną z Twoją marką? Każdy obserwujący Twój profil to skarb. Pozwól nam zadziałać w Twoim imieniu i zdobyć dla Ciebie jak największą liczbę fanów. 

Rozpoznawalność Twojej marki 

Chcesz poznać prawdę starą jak świat? Oto ona: Im więcej osób mówi o Twojej marce, tym lepsze są jej wyniki sprzedaży, a tym samym zdobywasz więcej nowych klientów. Pozwól nam zrobić pozytywne zamieszanie wokół Twojej firmy. Niech potencjalni klienci zauważą Cię i Twoją markę w sieci. 

Prezentacja oferty 

Czy zdarzyło Ci się w Twoim sklepie stacjonarnym lub na spotkaniu biznesowym wyciągać z torby duże, opasłe tomy katalogów? Wyciągać laptopa i przedstawiać prezentację swojej oferty? Koniec z tym. Na swoim fanpage’u możesz pomiędzy wartościowymi postami, pokazać co oferujesz i co klienci mogą zyskać, kupując u Ciebie. Dzięki płatnej reklamie Twoja oferta będzie wyświetlała się tysiącom internautów jednocześnie! A dodatkowo masz możliwość aktywnego kontaktu z klientem poprzez posty, ankiety, wydarzenia czy komentarze. 

Jesteś na czasie 

Firma prowadząca swój profil biznesowy na Facebooku jest często traktowana jako dbająca o klienta. Rynek mediów społecznościowych stale rośnie, a i użytkowników również przybywa. Prowadząc swój fanpage, idziesz z duchem czasu. 

Nie wiesz jak wypromować swoją firmę na Facebooku?  

Zastanawiasz się jak założyć fanpage i od czego zacząć?  

Skontaktuj się z nami i dowiedź się, jak możemy Ci pomóc!